Skocz do zawartości

BSDM - czyli różne sposoby uderzania i odpowiadające im okrzyki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 03 2012 - 22:28

Według uogólnionej opinii mężczyznę cechuje szorstkość i rozmach, podczas gdy kobietę uczuciowość i wrażliwość. Uniesienie miłosne i niektóre przyzwyczajenia mogą czasami wywołać pozornie odwrotne rezultaty, ale w końcu to jednak prawo natury zawsze narzuca swoje zasady.

Według Kamasutry związki cielesne można porównać do bitwy, zarówno z powodu miłosnych zmagań, jak i okrzyków przyjemności. Niekiedy w żarze namiętnej walki można kochankowi wymierzać delikatne ciosy, a odpowiednimi do tego miejscami są: barki, głowa, mostek, plecy, jagdana. czyli środkowa część ciała, i boki.
Auddalika, mędrzec biegły w miłosnych bodźcach, mówi nam o czterech sposobach uderzania: wierzchem dłoni, złączonymi palcami, pięścią lub otwartą dłonią.
Te uderzenia nie powinny powodować bólu, tylko wzrost seksualnego żaru u kochanka; powinny im towarzyszyć różnego rodzaju okrzyki, wywoływane w kobiecie jako świadectwo rozkoszy, wyzwolenia czy zachwytu.

Uderzenia pięścią powinno wykonywać na plecach kobiety, gdy siedzi ona na kolanach mężczyzny. Wtedy kochanka powinna oddać mu ir razy, udając obrażenie i szlochając lub wydając odgłos gruchania. Podczas szczytowania uderzenia są wymierzane wierzchem dłoni w przestrzeń między piersiami, z początku powoli, później szybciej, wraz ze wzrostem podniecenia.
W tym momencie wydaje się dźwięk hinn, który przypomina gruchanie zielonego gołębia, albo inny, w zależności od zwyczaju. Gdy mężczyzna w przypływie namiętności wydaje dźwięk phatc, który przypomina odgłos łamanego bambusa, i jednocześnie uderza delikatnie o głowę kobiety złączonymi palcami, to oznacza, że zmierza ku końcowi ekstazy.
Gdy przychodzi uspokojenie i wszystko między kochankami staje się słodkie i czułe, a on całuje ją i pieści łagodnie, ona powinna odpowiedzieć mu gwiżdżącym dźwiękiem.
Kiedy kobieta nie jest przyzwyczajona do uderzeń, nie przestaje szeptać słów wyrażających chęć uwolnienia się od nieznanej pieszczoty pomieszanych z jękami, wzdychaniem i popłakiwaniem. Aż do końca aktu seksualnego mężczyzna powinien energicznie uciskać dłońmi piersi i boki kobiety, aż do ostatnich spazmów orgazmu, a wtedy kobieta wydaje dźwięki podobne do przepiórki lub pszczoły.Czytaj też Collapse