Skocz do zawartości

Blakoe Ring

jądra

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marekw

marekw

    Aktywny użytkownik

  • Admin
  • PipPip
  • 40 postów
  • Gender:Male

Napisano 30 01 2010 - 21:12

Nie mam żadnego interesu w tym by przekonywać was, że ten sprzęt działa. Na forum thundersplace możecie odnaleźć liczne opinie zarówno za jak i przeciw. Moim zadaniem było wziąć oryginalne, stosunkowo drogie i mało estetyczne urządzenie, i zrobić je po swojemu.
Pewien człowiek, który zaadoptował koncepcje Blakoe Ring, przysłał mi projekt a ja stworzyłem moją własną udoskonaloną wersję i nazwałem ją „kulą Zingera”.

Dołączona grafika
Zdjęcie promujące Blakoe


Pierścień Blakoe dostarcza niewielkiego napięcia elektrycznego, będącego rezultatem kontaktu metalowych elementów ze skórą. Aby zrozumieć tą koncepcję należy zapoznać się z elementami galwanicznymi (w innym poście).
Jak zwykle próbowałem stworzyć coś co będzie łatwe do wykonania przez każdego chętnego, niestety nie jest to aż tak prosta konstrukcja jak wieszak AFB. Osobiście nigdy nie rozważałem wystawienia mojego urządzenia na sprzedaż, mimo to znalazły się osoby, które zaczęły go sprzedawać. Nieważne –skoro na Ebay można znaleźć różnych naciągaczy, dlaczego ktoś nie miałby spróbować zarobić na moim projekcie?
Na thundersplace możecie odnaleźć bardzo sprytny projekt Zingera 02. Deweloper tego urządzenia upiera się jednakże, że jego sprzęt nie działa jak powinien.
Nie oczekuje zbyt wiele po tym projekcie, ale z myślą o złotych rączkach, przedstawię moje najnowsze dzieło.
Nosiłem skrawek Romexu 12-2 (drucik do domowej instalacji elektrycznej; otrzymany od elektryka poprawiającego instalację w moim domu) przez kilka godzin nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Otwartą końcówkę skierowałem do dołu. Zanim ją założyłem, użyłem pilnika do wygładzenia ostrych końców kabla.

Dołączona grafika


Do zrealizowania projektu, miedziany przewód powinien być w połowie widoczny: kilka (ostrożnie) minut z ostrzem pozwoli odsłonić miedziany przewód spod koszulki w kilku miejscach. Jeśli zdjęcie koszulki okazuje się być trudne, można ułatwić sobie zadanie dzięki podgrzaniu za pomocą palnika gazowego. Również pomocny może okazać się papier ścierny.
Teraz należy zeszlifować wierzchnią warstwę pensa, tak, aby dostać się do cynku, zobaczcie jak to zrobić. Najpierw uciąłem boki pensa a następnie pilnikiem wygładziłem krawędzie, a następnie zamocowałem za pomocą taśmy elektrycznej. Wątpię by istniał klej który dobrze chwyci miedź i plastik. Aby uciąć pensa, przytrzymałem go szczypcami i użyłem, nożyc ręcznych do blachy. Podczas cięcia ubierz okulary chroniące oczy!

Dołączona grafika


Innym źródłem cynku są produkty powstrzymujące rozrost mchu. Temperatura topnienia cynku jest nieco wyższa niż ołowiu, sugeruje to możliwość użycia lampy lutowniczej – powinieneś móc uformować niewielki plaster, i położyć na nim cynk a następnie stopić go lutownicą. Możesz także stopić fragmenty cynku, ułożyć je na kawałku stali lub żelaza i pozwolić mu uformować się w formy o kształcie przycisków. Wyzwaniem będzie utrzymanie ich na miejscu. Powodzenia!
Zwróćcie uwagę czy wasze źródło cynku nie zawiera ołowiu- naprawdę nie chcecie by zetknął się on ze skórą.
Tworzenie kulki cynkowej
Materiały
• 3/8” cynkowy pręt pokryty materiałem antykorozyjnym. 5 Źródło http://www.mcmaster.com/ ( bardzo czysty: ołów .06* żelazo .005* kadm. .025-.07* aluminium .005) o długości 7,5cm, na powyższej stronie posiada nr 3606K6 oraz 15cm 3606K1. W bardzo rozsądnej cenie.
• 3/8" miedziana rurka od lodówki źródło: domowy warsztat
• ¼” wąż lateksowy, źródło: domowy warsztat?)
Narzędzia
Brzeszczot do metalu, pilnik, nożyce, linijka. Opcjonalnie: obcinacz do rur, imadło, elektryczna wiertarka
Montaż i użytkowanie
• Użyj brzeszczotu do ucięcia metalu na odpowiednią długość ( 2,5-3cm). Ucinacze do rur działają lepiej na miedzianych rurkach; najłatwiejszą metodą ucięcia cynku jest zamocowanie brzeszczota w imadle, cynku w głowicy wiertarki elektrycznej – upewnij się że wiertarka obraca się w dobrym kierunku czyli takim aby brzeszczot mógł wykonać swoje zadanie, w innym przypadku zajmie wam to sporo czasu. Ostre krawędzie metalu wygładź za pomocą pilnika lub przecieraj je na kamieniu, cemencie, czymkolwiek.
• Użyj nożyczek do ucięcia dwóch kawałków lateksu. Będziesz potrzebował przymiarek, aby dobrać wymiary pod siebie. Mój lateks miał 4,5 i 7cm.
• Montaż: w przewód wciśnij pręt i rurkę na ok.6mm

Dołączona grafika Dołączona grafikaPo jakimś czasie miedź spowoduje odbarwienie lateksowej rurki. W ostateczności możesz ją wymienić.
• Zaczynaj: możesz zamocować urządzenie na swoich jądrach, a później spróbować go zacieśnić, jednak wymaga to sporej zręczności. Robiąc tak jak na ilustracji, najpierw naciągnijcie urządzenie ( zanim je zamknięcie) z dala od jaj, aby w razie ześlizgnięcia się lateksu, guma nie uderzyła was w czułe miejsce. Zamknijcie urządzenie na palcu. Następnie użyj kciuka do wepchnięcia jaj do środka, i zwiń urządzenie z palca. To powinno sprawić, że będziecie czuć się dobrze, a zarazem wystarczająco mocno zepnie wasze jaja, że nie będą mogły uciec, jeśli usiądziecie. Jako że może się to okazać bardzo niekomfortowe, sugeruję nie używać urządzenia w miejscach publicznych.

Dołączona grafika


• Do usunięcia użyj kciuka, aby zwinąć lateks z metalowych części. Możesz to zrobić jedną ręką bez rozbierania. Jeśli jesteś w miejscu publicznym, nosisz slipy i jedno jajko wypsnie ci się, możesz szybko rozpiąć urządzenie i po prostu zostawić je w bieliźnie do czasu aż będziesz miał więcej prywatności, aby je poprawić. Jeśli nosisz bokserki, co chyba oczywiste, urządzenie wyląduje na podłodze.
• Do czyszczenia miedzi, rozpuść trochę soli w occie i do takiego roztworu wrzuć urządzonko na kilka minut. Użyj papieru ściernego do wyczyszczenia powierzchni.
• Włosy łonowe na jądrach i mosznie zdecydowanie sprawią ze procedura będzie przyjemniejsza. Użyj tradycyjnej maszynki i zrób to pod prysznicem. :)Czytaj też Collapse