Skocz do zawartości

Bokserki czy slipy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marekw

marekw

    Aktywny użytkownik

  • Admin
  • PipPip
  • 40 postów
  • Gender:Male

Napisano 30 01 2010 - 21:24

Dołączona grafika


Czy patrząc na ten tors, powiedzielibyście, że należy do 52 letniego mężczyzny? Sam wygląd nie jest wszystkim, ale dobrze jest czuć, że jest się silnym, oraz z zadowoleniem patrzeć w lustro. Byłem silny i byłem słaby; miałem małego fiuta i dużego, i bez wątpienia mogę powiedzieć: wolę być silny i duży. Zerknijcie na to:
• Badania pokazują, że ćwiczenia stymulujące mięsień czterogłowy ( duży mięsień na przodzie uda) zwiększają przypływ krwi do penisa o 21% w ciągu pół minuty. Ta ogromna ilość dostarczanej krwi jest porównywalna z seksualnym rakietowym wystrzałem.
• Ćwiczenia także wpływają na wzrost hormonów, odpowiedzialnych za libido oraz sexualną wytrzymałość
• Wreszcie ćwiczenia zwiększają poziom testosteronu.

By stać się silnym: The miracle 7 Scotta Petersona. Zapomnij o siłowni, ciężarach, maszynach do ćwiczeń.
By schudnąć: Jedz by żyć: dr. Jola Fuhrama. „ Sałata jest głównym źródłem”.
Dla elastyczności i inne: the FIFE tibetan rites.

Bokserki czy slipy?
Dołączona grafika Osobiście lubię I jedne I drugie, sprawia mi przyjemność noszenie obu jednocześnie. Taki styl bikini pozwala mi w sekundę przełączyć się z bokserek na slipy i odwrotnie.
Może gdybym od początku posiadał dużego kutasa, nie myślałbym o tym, ale teraz naprawdę lubię mieć świadomość, że mój penis jest zauważalny. Są też złe strony dużego penisa. Jeśli zachce mi się siku i zaczynam rosnąć, istnieje ryzyko, że inni to zauważą a w miejscu publicznym to dość krępujące. Dlatego wole schować juniora na jego miejsce pod slipami zanim sprawy potoczą się za daleko.

Dołączona grafika


Te zdjęcia zrobiłem jedno po drugim. Jeśli trochę poćwiczycie, chowanie penisa zajmie wam tak mało czasu, że wszyscy pomyślą, że po prostu poprawialiście koszulę w spodniach.Czytaj też Collapse