Skocz do zawartości

Gdzie ugryźć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:06

Nadszedł ten delikatny moment, aby przekroczyć próg mieszkania i poznać się w pełni.

Ten pierwszy raz może stanowić bardzo istotną próbę dla Waszej znajomości, w przypadku gdy uważacie, że to początek czegoś ważnego, a nie jedynie przelotna znajomość zawarta w przypływie namiętności. To próba dowiedzenia się czy jesteście pokrewnymi duszami. Postarajcie się zatem, aby to zapisało się w pamięci, i nie zapomnijcie o romantycznej atmosferze, uśmiechu czy wyobraźni. Musicie intuicyjnie wyczuć, co podoba się partnerowi, a gdy macie wątpliwości, nie wahajcie się zapytać.

Tworzenie nastroju rozpocznijcie od nastawienia najromantyczniejszej muzyki z Waszej dyskografii. Gospodarz może poprosić swojego gościa o pomoc przy zapalaniu aromatycznych świec, które tak bardzo wzbogacają romantyczny nastrój, węch jest przecież jednym ze zmysłów obdarzonych największą pamięcią, a zapach sandałowca czy jaśminu sprawi, że partner zawsze będzie wspominać tę pierwszą noc. Możemy poświęcić kilka chwil na szybki prysznic, a suchą juz skórę przyprószyć jadalnym pudrem o smaku jeżyn, wiśni, czekolady lub aż dziewięciu innych smaków. Nie tylko nadają skórze satynowego połysku, ale również słodkiego posmaku. Można również nałożyć zmysłową bieliznę i coś, co można łatwo zdjąć, a następnie powrócić do partnera i jego czułych pieszczot Musicie zmienić scenariusz Waszej historii: wcześniej byliście dwiema osobami gotowymi na uprawianie seksu z kimś. kto się Wam bardzo podoba, jednak od tej chwili będziecie uprawiać miłość, co jest zupełnie inną historią.
Splatając palce swoich dłoni, całujecie się jak dwójka zakochanych nastolatków, a następnie rozbieracie się nawzajem, aby odkryć wewnętrzną stronę ramion i zagłębień pach. Jeden z kochanków pieści drugiego, ześlizgując się językiem od mostka aż do jego nadgarstków i łącząc tę pieszczotę z drobnymi i delikatnymi

Strefa klatki piersiowej, aż po zagłębienia pach, oraz wewnętrzna strona ramion są pełne zakończeń nerwowych, co powoduje, że są obdarzone wyjątkowo wysokim potencjałem erotycznym.

Ukąszeniami, a w tym czasie drugiego zdumiewa słodycz jerzyn na języku i zaczyna poszukiwać na ciele miejsce, które tak wyśmienicie smakują; będzie całować i lizać wszystkie części, na których pozostał magiczny puder, a już leżąc będzie dalej przebiegał po wszystkich zakamarkach,. które całował, ssał, pieścił i kąsał partner wcześniej.

Musicie koniecznie dać się porwać uczuciom i jak najdalej odrzucić do tyłu głowę co przyspieszy krążenie krwi i wywoła wzrost podniecenia seksualnego.
Czytaj też Collapse