Skocz do zawartości

Masaże relaksujące i pobudzające


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 03 2012 - 22:34

W dzisiejszych czasach kobiety i mężczyźni coraz częściej wymieniają się rolami erotycznymi, aby urozmaicić swoje pożycie. Jednak jest coś. co kobiety zwykły robić częściej: masowanie. Nie ma nic lepszego, aby zrelaksować mężczyznę przed rozpoczęciem zbliżenia seksualnego, chociaż kobieta byłaby równie zadowolona, gdyby to ją masowano.

Istnieje stuprocentowo skuteczny przepis, który poza tym, że odpręży mężczyznę, to jeszcze napełni go wigorem i podnieceniem. To tak, jak gdybyśmy wypowiedzieli magiczną formułę i mogli ją po mistrzowsku zrealizować w domu. Masaż składa się z dwóch etapów, a potrzebujemy do niego następujących składników: 150 ml alkoholu z melisy, w którym rozpuszczamy 15 kropel esencjonalnego olejku z goździka i 15 kropel aromatycznego olejku z geranium. Przed użyciem wstrząsamy. Potrzebujemy również flakonika olejku ze słodkiego migdała.
Jedno z Was kładzie sie na brzuchu na twardej powierzchni pokrytej ręcznikiem (można wykorzystać kuchenny stół), opiera twarz o złożone ramiona, z łokciami odsuniętymi od reszty ciała, i stara się utrzymać całkowicie wyprostowaną szyję. Na rękę nalewamy taką ilość alkoholu, która mieści się w złożonej dłoni, i rozcieramy w obu dłoniach. Kciukami rozpoczynamy masaż dolnej szczęki aż po uszy, a w tym czasie pozostałymi palcami masujemy kark okrężnymi ruchami. Gdy alkohol wyschnie, nalewamy taką samą ilość na dłonie i zwijając kciuki, masujemy porządnie podstawę szyi i łopatki, aż dłonie ponownie będą suche.
Kolejny raz nalewamy alkohol i dogłębnie masujemy kciukami długą szczelinę, która zaznacza się na plecach, kręgosłup, uciskając stanowczo kręg po kręgu od dołu ku górze, i kończymy na karku.

Następnie rozcieramy kolejną dawkę mikstury i rozprowadzamy ją na całych plecach. Pierwszy etap kończymy kilkoma szybkimi, ile łagodnymi uderzeniami wykonywanymi krawędzią dłoni.
Gdy tylko dzięki tak terapeutycznemu masażowi partner zrelaksuje się, wylewamy na jego plecy strumień olejku z migdała i palcami czarodziejki szczypiemy, masujemy, pieścimy i rozcieramy olejek po całym ciele, od stóp aż po podstawę szyi. Dobrze jest zatrzymać się przy pośladkach, włożyć pomiędzy nie nasmarowaną olejkiem dłoń, znaleźć zwieracz i po wsunięciu do jego środka najdłuższych palców sprawić mu masaż wewnętrzny. W ten sposób połączymy masaż relaksacyjny z erotycznym, przez co wywołamy podniecenie seksualne.
Goździk ma właściwości relaksujące, przeciwbólowe i pobudzające, geranium zaś stymulujące i antydepresyjne, a aromat słodkiego migdała podnieca kobiety i z tego powodu jest stosowany w kosmetyce od starożytności.Czytaj też Collapse