Skocz do zawartości

Pierwsze zbliżenie cielesne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:10

Wydaje się, że piersi mężczyzn mają podobny wpływ na poziom pobudzenia erotycznego jak piersi kobiet. Mają podobnie dużą ilość zakończeń nerwowych, zwłaszcza w okolicach brodawek sutkowych. Piersi mężczyzn mają tę samą co kobiece zdolność do wywołania podniecenia i unoszenia się, gdy są pobudzane.

W trakcie pierwszego zbliżenia intymnego kochankowie zwykle nie są do końca zrelaksowani, co sprawia, że sytuacja jest dziwna, a zarazem za tym pierwszym razem zachowują się oni całkowicie naturalnie. Mężczyzna, zwłaszcza jeżeli kochanka bardzo mu się podoba, zwykle zadaje sobie to typowe dla mężczyzn pytanie: „Czy stanę na wysokości zadania?”.W trakcie pierwszych i kolejnych kroków wszystko zdaje się bardzo upajające i podniecające, ale gdy nadchodzi chwila prawdy, zazwyczaj gdzieś w podświadomości pojawia się wątpliwość, czy wszystko potoczy się taką samą drogą rozkosznej szczęśliwości i czy to, co obiecywały pieszczoty i pocałunki, zrealizuje się w idealnym i pełnym namiętności związku.
Wątpliwości mężczyzny zwykle nie są bezpodstawne. On czuje, że jej odpowiedź na te wątpliwości jest satysfakcjonująca, ale powinien również wiedzieć, że odczuwanie pełnej rozkoszy erotycznej nie jest elementem wrodzonym, jak u mężczyzny. Kobiety muszą się tego uczyć, potrzebują bardziej czułego i tkliwego przygotowania, nie zapominając o erotyzmie.

Kobiety różnią się między sobą, i dlatego nie można ich traktować w jednakowy sposób, ponieważ każda ma swoje upodobania i styl, a im szybciej mężczyzna odkryje te preferencje, tym lepiej.
Pierwszą zasadą, z którą musi się zapoznać, jest to, że mimo wszystko nie powinien uczynić jej tego, czego nie chciałby, aby uczyniono jemu. Jej strefy erogenne nie muszą być takie same jak u niego. Prawdę mówiąc, zazwyczaj są różne. Aby je poznać, najlepiej pozwolić pokierować się intuicji i rozwojowi sytuacji.

Roztropnie jest pamiętać, że lepiej nie doprowadzać do pojawienia się ryzyka, że randka się nie uda. Kochanek powinien poświęcić tyle czasu, ile to konieczne, aby rozebrać kobietę. Zdejmując górną część jej ubrania, powinien delikatnie pieścić jej piersi ruchami kolistymi, nie sięgając jednak sutków. Może tez. delikatnie całując brodawki sutkowe i pieszcząc je językiem, doprowadzić do uniesienia się sutków. W tym momencie świetności może je potrzeć, z dużą uwagą i delikatnością, zębami i językiem. Podczas wykonywania tej czynności na prawej piersi można pieścić ruchami kolistymi lewą brodawkę.
Następnie kochanek powinien zniżyć się, kąsając i całując jej brzuch, i zatrzymać się na chwilę przy tej tajemniczej i nadal niedocenianej części ciała, jaką jest pępek. Może całować jej uda, nogi i stopy, ssąc po kolei palce u stóg i łagodnie kąsając ścięgna Achillesa.
A gdy już znajduje się w pozycji leżącej, kochanek może wspiąć się i bardzo delikatnie kąsać i ssać jej pośladki. Najlepiej jest wykorzystać potęgę wyobraźni i wyszukiwać zakątki dające rozkosz oraz nigdy nie przechodzić bezpośrednio do stosunku, nie podnieciwszy jej wcześniej tymi pieszczotami.Czytaj też Collapse