Skocz do zawartości

Powiększanie penisa MISL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zola

Zola

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 15 02 2009 - 13:23

MISL (Minimal Invasive Surgery with Laser) to minimalnie inwazyjna operacja z użyciem lasera, która pozwoli powiększyć penisa. Wykorzystuje naturalne metody powiększania, które polegają na zerwaniu więzadła wieszadłowego i pogrubienie tłuszczem ludzkim. Zerwanie wieszadła z użyciem lasera daje nam gwarancję, krótkiego czasu rekonwalescencji i minimalnych możliwości powikłań.
Ten typ operacji wykonuje MISL Phalloplasty przy lekkiej narkozie pacjenta. Powiększenie jest naturalne tzn. długość penisa zwiększa się o to co ukrywają więzadła wieszadłowe pod kością łonową.
Zalety MISL:
- minimalne nacięcia, niewielkie blizny
- ograniczenie bólu, zabieg małoinwazyjny
- szybka rekonwalescencja
- wysoka precyzja
Rezultaty MISL:
Powiększenie penisa w stanie spoczynku o około 2cm. jednak w stanie wzwodu uzyskuje się efekt rzędu 0.7cm do 1cm. Tak wydłużony penis zostaje następnie pogrubiony poprzez wszczepienie tłuszczu na tkankę penisa. Operacja zwana liposukcją dostarcza niezbędny materiał. Tłuszcz trafia za główkę penisa, dzięki czemu uzyskuje się najlepsze efekty pogrubienia i naturalny kształt prącia. Rekonwalescencja pacjenta trwa do około tygodnia. Przez jakiś czas wymagane jest noszenie wyciągarek (odważników).
Koszt? MISL kosztuje tylko 16 000zł.Czytaj też Collapse