Skocz do zawartości

Powiększanie penisa Maclarone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zola

Zola

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 14 02 2009 - 12:26

Maclarone to wypełniacz tkanek penisa. Jest to syntetyczny materiał, w którego skład wchodzi przede wszystkim kwas hialuronowy. Związek ten jest naturalnym składnikiem tkanek ludzkich, znakomicie wiążę się z wodą i w ten sposób zwiększa swoją objętość. Wcześniej kwas hialuronowy stosowany był jako wypełniacz zmarszczek i w operacjach plastycznych twarzy.
Sam zabieg polega na „wstrzykiwaniu” materiału do wnętrza penisa. Przy czym pełne pogrubienie penisa utrzymuje się do dwóch lat! Operacja zajmuje około pół godziny i polega na nakłuwaniu skóry igłami z środkiem Maclarone. Po operacji przez kilka dni należy masować penisa. A przez najbliższe dwa tygodnie należy unikać kontaktów seksualnych, nosić obcisłą bieliznę i nie przeciążać się fizycznie.
Maclarone ma szereg zalet, do których przede wszystkim należy zaliczyć użycie naturalnego kwasu jako wypełniacza, prostoty zabiegu i praktycznie żadnego prawdopodobieństwa wystąpienia powikłań. Operacja wystarcza na 24 miesiące, choć możliwe będą ponowne jej wykonanie np. z mniejszą ilością środka.
Koszt to ponad 4000 do 5000zł.Czytaj też Collapse