Skocz do zawartości

- - - - -

Powiększanie penisa arginina


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 21 01 2009 - 21:03

Przed snem 5mg Argininy , np."Nitrous" firmy Syntrax, w sklepach dla sportowców.
Polecam Rozciąganie dynamiczne, polega na uchwyceniu za " grzyba" prawą ręką z pierścieniem i pociąganie wielokrotne , coraz szybsze, od wiotkiego do twardszego. Jak się ześlizguje to poprawić uchwyt i mocniej ścisnąć pierścień tuż za żołędzią. Trzeba normalnie oddychać, może zakręcić się w głowie. Początki Trudne, ale stopniowo należy zwiększać liczbę pociągnięć, włączyć napinanie całego ciała( na stojąco). Liczyć czas, inaczej się nie da (tak średnio to ok 15 x w 10 s). Stopniowo zwiększać siłę pociągania w trakcie jednej sesji, która ma trwać ok.5min, po krótkiej przerwie następna sesja, w ciągu dnia ze dwa takie ciągi. To daje efekty. Zawsze można ćwiczyć kilka minut bezpośrednio po porannej toalecie.
Po rozciąganiu dynamicznym chwyć w garść ,mocno ściśnij i przesuwaj ręką do główki. Zatrzymaj przed nią, zobaczysz, że aż się błyszczy.5sek potrzymaj tak w uścisku.powtórz z 50x. po każdej serii ćwiczeń połóż na lewą dłoń skierowaną do dołu i prawą wałkuj ile się da i ściskaj przy tym oraz napinaj całe ciało.
Arginina na noc pompuje całe ciało. wykonując to wszystko będziesz miał ładną sylwetkę.
Efekty cały czas postępują a po roku będziesz innym człowiekiem

Zagrożenia stosowania Argininy:
Nie używaj w okresie dojrzewania - arginina przyspiesza dojrzewanie fizyczne i psychiczne. . W przypadku, gdy jesteś po 40-tce dołącz DHEA(biosteron) 40mg /dzień , jak masz 60 lub więcej - 100mg/dzień oraz Melatoninę 3mg. Co pewien czas weź cykl MZB( magnez cynk wit. B6). Argininę w postaci co najmniej jej jabłczanu bierz również cyklicznie(żeby organizm się nie przyzwyczajał) : przed snem na minimum 1h 5-7,10g rozpuszczoną i na pusty "wór' (Najwcześniej po 1,5h po wyżerce, rano przed śniadaniem0,5h 3-5g przez 10 dni a następne 5 pauzuj. Do argininy możesz dołączyć Kreatynę po ok2-4g. jak masz z tym problemy to wypytaj w sklepie z odżywkami, nie kupuj tych "specjałów' w aptekach, najlepsze uznanych na świecie firm amerykańskich.

Rozgrzewka:

Rozgrzewkę możesz wykonać wkładając penisa do butelki z ciepłą wodą np nad wanną, wystarczy kilka minut. Woda ma nie parzyć Twoich palców - bo to się ugotuje i odpadnie!!!
Butelka ma mieć szeroką szyjkę, znam taki przypadek z lekcji Zajęć warsztatowych , kiedy to uczeń dla zabawy nałożył na wiotkiego nakrętkę..., co się działo a działo..., PRZECIEŻ WIADOMO, ze uwięzienie krwi ponad 30 min prowadzi do zakrzepu a dalej pogotowie, i fura możliwych powikłań. Dlatego też zsuwanie lub dojenie nie może trwać ponad ten czas, należy pomasować albo przez opisane ,przeze mnie wcześniej, rolowanie, albo przez potrząsanie, uderzanie o uda itp, oraz np wprowadzenie cyklu napinania zwieracza.#2 Bartus

Bartus

  Czytelnik

 • Moderator
 • Pip
 • 28 postów

Napisano 10 02 2009 - 12:19

Oto informacja od Henia: Jabłczan argininy nie tylko pompuje ale poprawia wydolność krążeniową, uelastycznia naczynia krwionośne, obniża cholesterol, jest dodatkiem najdroższych opatentowanych leków kardiologicznych. Powszechnie nie jest to doceniane - bo niewiedza ludzka jest jak ocean.

#3 Heniek1

Heniek1

  Nowy

 • VIP
 • 2 postów

Napisano 17 04 2009 - 18:27

Gratulacje. ile zaliczyłeś "szczytów"?
Efektywne rezultaty przyjdą wówczas gdy będziesz ćwiczył niedługo ale często. Możesz to robić w trakcie porannej i wieczornej toalety i wówczas gdy jesteś w "potrzebie" fizjologicznej i kiedy jesteś sam . Rób to 5-6 razy dziennie. Możesz "trenować" nawet w łóżku przed snem i po porannym obudzeniu się. Podaję zestaw tych ćwiczeń :

1. ODCIĄGNIJ Napletek. uchwyć pierścieniem pod "grzybem". pociągaj przed siebie i zwalniaj ruch.
Powtarzaj to coraz szybciej i mocniej pociągaj - 50do 100 razy (ok. 1,5 min). Potrząśnij kilka razy.

2.Chwyć w dłoń (pierścień od strony żołędzi i nie zaciśnięty) zaciśnij dłoń i na przemian zwolnij zacisk - 20 razy. Weź w obie dłonie wykonaj rolowanie - 10 sek.

3.Uchwyć jw. ale jak najbliżej łona. Zaciśnij dłoń i przesuwaj ją aż pod wiązadełko. Uważaj na siłę zacisku abyś nie doprowadził do pęknięcia jakiegoś naczynka- utworzy się wówczas bolesny krwiak. jednak mimo tego należy to robić intensywnie. Potrząśnij. Poroluj.

4.ćwiczenie jak w pkt.3 , z tym że zacisk jeszcze silniejszy. Rozciągaj tak jakbyś chciał wyrwać go (" z korzeniami") i jakbyś chciał przesunąć dłoń w kierunku żołędzi. Żołądź będzie błyszczeć i powiększać się, stanie się fioletowo - czerwona. Wytrzyj tak 10 sekund i później w miarę upływu dni treningu dojdź stopniowo do 60 sek. Zwolnij zacisk. powtórz 3x , dąż do 10x. Po tej serii zdejmij rękę. wykonaj potrząsanie i rolowanie. Mały powinien być "duży" i napompowany.

5.Uchwyć tak aby pierścień był jak najbliżej łona. zaciśnij szczelnie pierścień, po kolei dołączaj palce tak aby cała dłoń była zaciśnięta. przesuwaj dłoń z zaciśniętym pierścienie aż pod wiązadełko. Tam potrzymaj tak 10 sek. aż dojdziesz do 60 sek.p.4. Z czasem upływu dni treningu pomóż w zacisku drugą ręką. Nie lituj się nad sobą ale rób to z głową tzn. użyj swego mózgu , żebyś mógł ćwiczyć a nie leczyć się. Ćwiczenie to powtórz 3-5x. Potrząsaj, poroluj. W zależności od tego ile masz czasu wykonaj 1-5 a nawet i więcej serii.

6.Na ok 1h przed snem rozpuść 5g argininy w 3/4 szklanki letniej wody, możesz dodać 1/2 lub całą kapsułkę MZB lub ZMA (rozłącz i wysyp). Wykonaj parę serii z p.5 lub z p.4. Po 1/2 roku rezultaty prześcigną Twoje oczekiwania. Będziesz to wszystko ćwiczył i dalej z próżnymi przerwami - jak to w życiu bywa.

Te ćwiczenia wykonywane są w niepełnym wzwodzie służyć mogą ćwiczenia opisane w pkt. 1 i 2. Arginina musi być bez domieszek ornityny i lizyny.

#4 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 02 11 2009 - 00:34

Arginina jest rozpuszczalna w wodzie! Jest zasadowa, a nie kwaśna, dlatego też uważajcie na podróbki z Allegro.Czytaj też Collapse