Skocz do zawartości

Rodzaje związków cielesnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:11

Związki cielesne rozróżniamy według następujących czynników: rozmiaru, stopnia nasilenia namiętności lub pożądania oraz czasu potrzebnego do osiągnięcia orgazmu.

Mężczyzn dzieli się na trzy klasy według rozmiarów ich lingi (członka): mężczyzna zając, mężczyzna ogier i mężczyzna byk. Kobieta pod względem rozmiarów swojej joni (waginy) jest gazelą, kobyłą lub słonicą.
Pary doskonałe tworzą osoby o podobnych rozmiarach, to znaczy mężczyzna zając z kobietą gazelą, mężczyzna koń z kobietą kobyłą i mężczyzna byk z kobietą słonicą.
Jednak istnieją również związki nierówne, w których rozmiary narządów sobie nie odpowiadają. Gdy rozmiar członka mężczyzny przekracza rozmiary kobiece, związek nazywamy związkiem wyższym, a kiedy to kobiecy narząd przekracza rozmiarem lingę mężczyzny, to taki związek nazywamy niższym.
Podobnie istnieją trzy klasy związków, wyodrębnione pod względem siły namiętności albo pożądania cielesnego: słaby, średni i intensywny.
Mężczyzna o słabym stopniu namiętności cielesnej to taki, który w trakcie trwania zespolenia nie jest zbyt żywotny, a jego sperma nie jest dość obfita i bogata, i który niezbyt namiętnie reaguje na uściski swej kochanki.

Ejakulacja u mężczyzny występuje jedynie pod koniec stosunku, podczas gdy u kobiety przebiega w sposób ciągły w trakcie trwania stosunku.
A gdy sperma i wydzielina kobiety zostaną całkowicie wydalone, wówczas oboje czują chęć zakończenia stosunku. Poprzez zespolenie z mężczyzną kobiety czują się spełnione, a wilgotność, pożądanie i namiętność oraz przyjemność przez nie odczuwana nazywane są zaspokojeniem.
Mężczyźni o nieco lepszym temperamencie mają tak zwany średni topień nasilenia namiętności, a tacy, którzy są przepełnieni pożądaniem, to ci mający intensywny stopień nasilenia namiętności.

Również kobiety można klasyfikować po względem stopni nasilenia namiętności, które opisaliśmy szczegółowo powyżej.
Istnieje również inna klasyfikacja mężczyzn i kobiet, uwzględniająca czas potrzebny do osiągnięcia orgazmu. Dzieli ona kochanków na tych, którzy osiągają go w krótkim, umiarkowanym lub długim czasie. Auddalika, mędrzec biegły w studiach o miłości, mówi:
Kobiety nie szczytują tak, jak mężczyźni. Mężczyźni najzwyczajniej zaspokajają swoje pożądanie, podczas gdy kobiety doświadczają świadomie ogromu cielesnej rozkoszy. Świadczy o tym to, że u mężczyzn po osiągnięciu pełnej satysfakcji i po ejakulacji ustępuje podniecenie; jednak u kobiet nie przebiega to w podobny sposób.

Do tej opinii można dodać następujące zastrzeżenie: jeśli mężczyzna przedłuży akt miłosny, to kobieta będzie go bardziej kochać, a jeśli zrobi to zbyt szybko, ona pozostanie niezadowolona. Niektórzy powiedzieliby, ze w takim wypadku potwierdza się zdanie, że kobiety szczytują podobnie do mężczyzn, jednak ta opinia nie ma podstaw. Kobieta potrzebuje więcej czasu, aby zaspokoić swoje pożądanie, i przez cały ten czas doświadcza ogromnej rozkoszy, jest zatem zrozumiałe, że chciałaby, aby ta rozkosz trwała w nieskończoność”.Czytaj też Collapse