Skocz do zawartości

Seks po imprezie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 03 2012 - 22:27

Ważna uwaga! Należy dopasować rozmiar organów seksualnych do używanego do sztuczki alkoholu ;)

Celem aktu seksualnego jest osiągnięcie orgazmu. A jednak to nie matematyczny aksjomat, więc to, że satysfakcjonującego i podniecającego stosunku nie finalizuje rozkoszna eksplozja, nie oznacza od razu porażki ani niczego więcej. Może się to zdarzyć z wielu różnych powodów. Dzieje się tak. na przykład, gdy na imprezie kochankowie wypiją kilka drinków, być może o jeden czy dwa za dużo, ale nie upijają się do nieprzytomności, tylko by wraz z przyjaciółmi wpaść w nastrój nieco bardziej radosny i euforyczny. Lecz gdy nadejdzie chwila prawdy, tych kilka drinków wywoła podniecenie seksualne, a odpowiedź na nie zwykle wiele mężczyznę kosztuje.

Może się również zdarzyć, że kobieta jest szczególnie zestresowana przygotowaniami do ważnego spotkania służbowego lub tym, że dzieci ogarnia wyjątkowo rozrabiacki nastrój, albo też na przemiłym spotkaniu z poczęstunkiem i drinkami wypaliła zbyt wiele papierosów. Przekroczenie zwyczajowej dawki nikotyny nie tylko negatywnie wpłynie na jej zdrowie, ale również na jej pożycie intymne, ponieważ gdy kochanek w przypływie miłosnego uniesienia będzie dążył do zespolenia, ona będzie czuła się źle i nieapetycznie.
U podstaw niepowodzeń na polu erotycznym może leżeć wiele przyczyn, jak na przykład brak snu, zmęczenie czy wyziębienie lub przegrzanie organizmu.

W każdym razie, jeżeli chcecie mieć satysfakcjonujące życie seksualne, zapomnijcie o piwie, nikotynie, przesadzaniu z alkoholem, nadmiarem papierosów... i wszystkim tym, co sztucznie wywołuje podekscytowanie; na początku jest fantastycznie, ale w krótkim czasie zauważycie, że znacząco obniża się wydajność seksualna.
Jednak na wszystko jest rada. Jeżeli jedno z Was wraca do domu w nie najlepszej formie, po przyjęciu z drinkami, a drugie, trzeźwiejsze z kochanków, ma ochotę na igraszki, może zastosować następującą sztuczkę.

Prostym przepisem jest przygotowanie soku z połówki cytryny i zatrzymanie go w ustach. Chociaż w pierwszej chwili może wydawać się nazbyt kwaśny, kubki smakowe szybko się do niego przyzwyczają. Przechodzimy do pokoju, w którym już na łóżku leży nasz partner Jeżeli jest to mężczyzna, chwytamy jego członek i, pieszcząc go, wkładamy do ust, wcześniej opłukawszy go cytrynowym sokiem, a następnie wykonujemy świetne i zróżnicowane fellatio. Gdy mamy do czynienia z kobietą, wykonujemy cunnilingus, starając się, aby sok z cytryny dotarł do strefy genitaliów. Kwaśność soku złagodzona śliną sprawi cuda. Do tej sztuczki można również wykorzystać wódkę, wyjętą wcześniej z zamrażalnika.
Kontrast pomiędzy ciepłem dłoni a niską temperaturą alkoholu, który poza tym zawiera odpowiednią ilość procentów, może rozochocić partnera. Gdy nie mamy wódki, możemy użyć ekstra mocnego płynu do płukania ust lub drinka z colą. trzymanego w ustach aż bąbelki będą łaskotały.Czytaj też Collapse