Skocz do zawartości

Spełnienie podczas aktu miłosnego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:12

Dla pary nowicjuszy sofa jest doskonałym meblem do uprawiania miłości. Kryje ona w sobie mnóstwo możliwości i może służyć jako wsparcie, gdy chcemy się położyć. Jej wygodne i obite poręcze umożliwiają przyjmowanie różnych pozycji, jej szerokość wystarcza, aby zapewnić swobodę ruchów. Poza tym jest doskonałym wyjściem dla tych, którzy nie chcą zmieniać pokoju w kulminacyjnym momencie zespolenia. Oczywiście, jakiekolwiek miejsce zasługuje na to. aby odbyć na nim sesję szybkiego seksu, jednakże nie ten pierwszy raz. Ten pierwszy raz, gdy od początku mieszają się fascynacja, czułość i pożądanie, nie powinien zakończyć się pospiesznym stosunkiem na dywanie. Niezbyt też pasuje zmienianie otoczenia, jeżeli to, w którym się znajdujecie, jest idealne, z delikatną muzyką, aromatycznymi świecami i przyciemnionym światłem... Ta sofa oraz nastrój odprężenia i zmysłowości towarzyszyły Waszym pierwszym pocałunkom i pieszczotom, które nie pozostawiły bez podrażnienia ani centymetra skóry. Wykorzystaliście czas potrzebny na poznanie Waszych ośrodków przyjemności i sprawiliście, że Wasze ciała się zaprzyjaźniły.

Cierpliwość jest niezbędną cechą przeżywania w pełni satysfakcjonującego seksu za każdym razem. Im więcej czasu poświęcicie na pobudzanie Waszych stref erogennych. tym intensywniejsza będzie przyjemność i łatwiej osiągniecie pełne zaspokojenie. W tym miejscu powinniśmy zrobić dygresję, jako ze niezbędne jest dokonanie pewnego uściślenia: podczas pierwszego aktu miłosnego którekolwiek z Was może być zdenerwowane, ponieważ prawda jest taka, że nie wiemy, z kim mamy do czynienia. Wiemy, że cudownie całuje, jest świetny w grze wstępnej, że przy zetknięciu skóry pojawia się niesamowita chemia i że w tym momencie zdążył już wzbudzić pragnienie. Ale czy będziecie gotowi osiągnąć spełnienie z tą osobą? O tym jednak nie należy myśleć nigdy więcej w trakcie trwania związku, ponieważ orgazm nie jest celem sam w sobie. Rzecz jasna, że jest spektakularnym przeżyciem, że prawie cały świat jest przekonany, że bez orgazmu stosunek jest jak ogród bez kwiatów, a gdy nie nadszedł, to nastąpiła potworna tragedia. Pomimo wszystko orgazm nie jest całkowicie niezbędny.

Nic należy ulegać obsesji na tym punkcie ani traktować orgazmu kategoriach rywalizacji, w której koniecznie trzeba się znaleźć na szczycie podium. Lepiej jest koncentrować się na dłoniach, ustach czy języku partnera na swojej skórze, rozkoszować się jego zmysłowością, każdą częścią ciała i zapomnieć o orgazmie.

Jeżeli nie skupia się myśli tylko na orgazmie, doznania ciała będą intensywniejsze, głębsze i bardziej trwałe, ponieważ to właśnie od tych uczuć uzależnia się umysł, a nie obstaje tylko przy osiągnięciu szczytowania. Jeżeli zapomnimy całkowicie o orgazmie, on nadejdzie z deszczem gwiazd i niebiańską muzyką. A jeżeli nie nadejdzie, a zbliżenie było satysfakcjonujące, również nie należy się martwić.
Orgazm jest wyzwoleniem, którego doświadcza ciało po olbrzymim napięciu wywołanym podnieceniem w genitaliach. Chociaż orgazm nie jest konieczny do szczęścia istoty ludzkiej, to jednak czyni życie znacznie przyjemniejszym.
Czytaj też Collapse