Skocz do zawartości

Stosunki oralne (Auparisztaka)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:19

W Kamasutrze czytamy, że stosunki oralne uprawiają nie tylko kobiety, aby sprawić przyjemność mężczyznom; również zakochani mężczyźni penetrują joni kobiety ustami i językiem. Pieszczenie kobiecego joni przypomina pocałunek w usta. Kiedy mężczyzna i kobieta leżą w odwrotnym kierunku, to znaczy z głową na wysokości stóp drugiego, i oddają się takiemu pocałunkowi, to taki akt nazywa się związkiem najwyższej przyjemności.

Kobieta, której sprawia przyjemność podobne zespolenie z kochankiem, pod pretekstem chęci wykonania mu masażu obejmuje i przyciąga do siebie uda mężczyzny, a później delikatnie masuje pachwiny i jagdanę, czyli centralną część ciała. Jeżeli w tym momencie linga znajduje się w stanie erekcji, ściska ją dłońmi i masuje, aby podtrzymać ten stan. Jeśli kochanek podziela pragnienia kobiety, prosi, aby nie przestawała, i tym samym rozpoczyna się akt miłosny polegający na serii ośmiu czynności, które kochanka wykonuje jedną po drugiej:
Na początku kochanka przytrzymuje lingę w obu dłoniach i bardzo powoli muska ją ustami. Ta czynność nazywa się związkiem nominalnym. Kąsaniem nazywamy czynność, w której kobieta ujmuje czubek penisa palcami złożonymi w kształt pąka kwiatu, a ustami, jak również zębami uciska boki członka.
Gdy mężczyzna chce, aby kochanka nie przerywała pieszczoty, a ona ściska czubek penisa w zamkniętych ustach i ściąga skórkę z żołędzi, jakby chciała ją zerwać, nazywa się to naciskiem zewnętrznym.

Aczarjowie, starożytni i szanowani autorzy, mówią, że w pierwszej kolejności mężczyzna powinien przeanalizować miejsce, chwilę i praktykę, które zastosuje, i sprawdzić, czy odpowiadają one jego naturze i jemu samemu, a potem dopiero może zadecydować, czy oddać się partnerce, czy nie.
Gdy mężczyzna nadal prosi o kontynuowanie pieszczoty, a kochanka wsuwa głęboko członek do ust i uciska go wargami, po czym wysuwa, to nosi to nazwę nacisku wewnętrznego. Można tę czynność powtarzać, aby zwiększyć rozkosz mężczyzny. Gdy kobieta, trzymając lingę w dłoniach, całuje ją tak, jakby całowała dolną wargę, to taki akt nazywa się po prostu pocałunkiem.
A gdy po pocałunkach pieści językiem wszystkie boki lingi, a w szczególny sposób jej ekstremum, czyli żołądź, to nazywamy to wygładzaniem.
Ssaniem mango nazywamy czynność, w której kobieta wprowadza do ust połowę członka, całując i ssąc go Intensywnie. A gdy za zgodą mężczyzny kochanka wprowadza cały i członek do ust i ściska go z taką siłą, jakby chciała go połknąć, to tę czynność nazywa się pochłanianiem.