Skocz do zawartości

Uścisk bardziej intymny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 03 2012 - 22:22

Kobieta, w przeciwieństwie do mężczyzny, musi nauczyć się odczuwania rozkoszy seksualnej, a naukę tę zdobywa najczęściej poprzez masturbację, którą zaczyna praktykować znacznie później niż mężczyzna. Chłopcy zaczynają się masturbować jeszcze w dzieciństwie, a gdy przekonują się, że jest to najzupełniej normalne i na dodatek sprawia dużo przyjemności i radości, to czasami robią to w grupie znajomych, zakładając się, kto wcześniej będzie ejakulował.

Kobiety są znacznie bardziej wstydliwe, więc aż do niedawna, kiedy to wiele rzeczy się zmieniło i wiemy już, jak ważną rolę odgrywa seks w życiu człowieka, nigdy nie rozmawiały o masturbacji. Kobieta, dopiero gdy pozna już samą siebie pod względem seksualnym, jest gotowa na związek z mężczyzną.

Ale to nie oznacza, że kobieta potrafiąca osiągnąć wyjątkową rozkosz w intymności własnej sypialni będzie potrafiła harmonijnie współżyć z mężczyzną, który nie będzie posiadał wystarczającej wrażliwości, aby grać na tak wyrafinowanym instrumencie. Kobiece ciało jest tak podobne do Stradivariusa, że jeżeli muzyk nie jest wirtuozem, to może na zawsze instrument rozstroić, a przynajmniej do czasu, gdy zagra na nim prawdziwy mistrz.

Ze względu na to mężczyzna niezbędnie powinien poznać ciało kobiety, tak jak gdyby chodziło o jego własne, a w przypadku nowicjusza czy niezbyt natchnionego ucznia kobieta powinna być wystarczająco bezpruderyjna, aby nauczyć go czytania partytury.
Najwrażliwszą częścią ciała kobiety, której pobudzanie jest absolutnie konieczne, aby doprowadzić kobietę do orgazmu, jest łechtaczka, niezwykle potężny, choć czasami niewidoczny organ, ukryty pod wargami sromowymi większymi, u sklepienia warg mniejszych. Podobnie jak penis, zwiększa rozmiar podczas podniecenia, chociaż nigdy nie jest to wzrost tak spektakularny, jak w przypadku organu męskiego. Para kochanków może pobawić się w poszukiwaczy skarbu, a w rzeczywistości w poszukiwanie relaksu, który spowoduje, że w kobiecie /niknie napięcie i już całkowicie rozluźniona pozwoli na siebie patrzeć i odkrywać w każdym momencie. Gdy z jej strony me ma już najmniejszego oporu, kochanek może powrócić dłonią na wzgórek Wenery, utrzymując w zasięgu wzroku i różowe wnętrze kobiecej intymności, czym można osiągnąć trzy ważne cele: napięcie wywoła u kochanki niesamowicie erotyczne wrażenie, mężczyzna będzie mógł nauczyć się, jak wygląda źródło kobiecej rozkoszy, i ostatecznie mężczyzna również podnieci się wzrokowo, co spowoduje, że gdy nadejdzie pora, oboje będą mogli rozkoszować się sensacyjnym orgazmem.

Wiara w to, że jedyna strefa erotyczna kobiety znajduje się między jej nogami, jest olbrzymim błędem. Jeżeli podczas pieszczot łechtaczki drażni się również inne części ciała, można sprawić, że kobieta dotrze do szczytu niespodziewanej rozkoszy.

Czytaj też Collapse