Skocz do zawartości

Związki seksualne w Kamasutrze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:06

Gdy mężczyzna posiądzie kobietę wbrew jej woli, spowoduje, że kobieta poczuje się znękana i może znienawidzić mężczyznę, który ją zgwałcił.
Gdy miłość kobiety nie znajdzie zrozumienia ani odwzajemnienia, to ta kobieta może stać się wrogiem wszystkich mężczyzn, a jeżeli to jej mąż ją posiadł, nie zwracając uwagi na jej pragnienia i potrzeby, zwróci się do innych mężczyzn.


Watsjajana w Kamasutrze wyjaśnia, że gdy mężczyzna ma zamiar zespolić się cieleśnie z młodą kobietą po raz pierwszy, to, aby zdobyć jej przychylność, powinien również wzbudzić w niej zaufanie, a ponieważ kobiety są z natury słodkimi istotami, chcą być zdobywane z podobną słodyczą. Jeżeli kobieta zostanie zaatakowana przez mężczyznę, którego ledwie zna, może zacząć odczuwać niechęć do aktów miłosnych, a nawet do samych mężczyzn.

Jeżeli kobieta darzy kochanka zaufaniem, to roztoczy przed nim miły aromat i przyozdobi mieszkanie kwiatami, aby uprzyjemnić zbliżenie.
Mężczyzna, dotykając jej piersi, może wykonywać ucisk paznokciami, a jeśli ona chce mu w tym przeszkodzić, to powie jej: „Nie uczynię tego więcej, jeśli mnie obejmiesz”, zachęcając ją w ten sposób do zbliżenia ciał.

A gdy ona go obejmie, kochanek będzie wodził dłońmi po całym jej ciele, z wielką delikatnością posadzi ją na swoich kolanach i, pieszcząc ustami i językiem jej szyję i uszy, będzie starał się osiągnąć coś więcej.
Gdy zdobędzie jej zaufanie, będzie pieścił jej ciało i całował każdy jego kawałek, położy dłonie na udach kochanki i będzie delikatnie je masował, a gdy będzie chciała mu w tym przeszkodzić, zapyta: „Co w tym złego?”, a następnie, podniósłszy spódnicę, będzie pieścił złączenie jej nagich ud oraz intymne części jej kobiecości. Później pokaże jej 64 sztuki uwodzenia, powie, że bardzo ją kocha, przysięgnie wierność, a na koniec z rozkoszą ją posiądzie.

Mężczyzna, który w ten sposób postępuje z młodą kobietą, zdobędzie miłość i zaufanie kobiety. Kto sprawi, że kobieta go pokocha, i wzbudzi jej zaufanie, ma zapewnioną jej miłość. Jednak ten, kto będzie traktował kobiety niedbale, ponieważ uważa, że przedkładają swoje namiętności nad uprzejmość i życzliwość, uzyska jedynie lekceważenie, gdyż kobieta potraktuje go jak prostaka niezdolnego do zrozumienia duszy kobiecej.Czytaj też Collapse