Skocz do zawartości

jak to jest gdy kobieta przejmie rolę mężczyzny w łóżku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 03 2012 - 22:33

Bez względu na to, jak kobieta byłaby wstrzemięźliwa i jak bardzo ukrywałaby swoje uczucia, i gdy znajduje się w tej pozycji, unosząc się nad ; mężczyzną, nie może zapobiec ujawnieniu się jej miłości i namiętności. Powinna dać poznać mężczyźnie, do czego jest zdolna i w jaki sposób chciałaby być zadowalana. Roli mężczyzny w zespoleniu nie powinna przyjmować kobieta, która jest w trakcie I menstruacji, która ostatnio rodziła lub która jest w ciąży.

Kamasutra prezentuje również rady dla kobiet, które znalazły się w jakiejś wyjątkowej sytuacji, na przykład, gdy podczas zespolenia kochanek staje się osłabiony przedłużającym się stosunkiem, a jej nie udało się jeszcze zaspokoić swego pożądania, powinna położyć go na wznak i, przejmując jego rolę. doprowadzić do finału rozkoszy Można również postąpić w ten sposób, aby zaspokoić ciekawość mężczyzny lub ze zwykłej chęci wypróbowania nowej pozycji.

Zmiana pozycji miłosnej może nastąpić na dwa sposoby: kobieta, nie wyjmując lingi z joni, przekręca się na kochanku z pozycji leżącej do siedzącej niczym wokół osi, i w ten sposób nie przerywa rozkoszy lub od samego początku spełnia rolę mężczyzny.

W takim przypadku kochanka powinna rozpuścić włosy przybrane kwiatami. Uśmiechając się i wzdychając jednocześnie, opiera swe piersi o piersi ukochanego. Całując na siłę jego głowę, będzie zachowywała się jak kochanek, czyniła to, co on zwykł robić, i naśladowała jego gesty, a nie omieszka nawet dawać klapsów czy robić żartobliwych zniewag. Będzie mu mówiła: „Zawsze mnie miałeś pod sobą i tarmosiłeś. Teraz moja kolej mieć cię pod sobą i wymierzać klapsy”.
Następnie, już na kolanach, będzie pocierała joni członkiem kochanka, wyjmowała go i wsuwała zgodnie ze swoim upodobaniem, będzie podstawiała mu piersi do ust, aby mógł gryźć jej sutki.
Niczym pan od swej niewolnicy, zażąda, by, trzymając lingę w dolnej części joni, szczypał jej górną partię kciukiem i palcem wskazującym, a w ten sposób osiągnie pełną przyjemność.
Gdy kobieta przyjmuje rolę mężczyzny, powinna poza wymienionymi w poprzednich rozdziałach czynnościami wykonywać trzy inne, którymi są:
  • Kleszcze, gdy kochanka przytrzymuje lingę wewnątrz joni. wprowadza ją głębiej i, ściskając udami, przytrzymuje przez dłuższy czas na kształt powtarzanego zasysania.
  • Fryga, gdy w trakcie zespolenia kochanka obraca się wokół mężczyzny niczym wokół osi; tego można się jedynie nauczyć przez praktykę, ponieważ to czynność zbyt trudna dla nowicjuszy.
  • Huśtawka, gdy mężczyzna unosi środkową część ciała, a kobieta porusza się na nim swoim ciałem ruchem wahadłowym.
Gdy w trakcie stosunku kobieta czuje się wyczerpana, powinna wesprzeć swoje czoło o głowę kochanka i trwać w ten sposób, nie przerywając zespolenia organów. Gdy tylko odpocznie, mężczyzna przewraca się na nią i akt cielesny może rozpocząć się od nowa.Czytaj też Collapse